VLOG podróżniczy: Ruiny górniczego miasteczka

Kolejny vlog podróżniczy z Australii zabierze Was do miejsc, o których pisałam na blogu już jakiś czas temu. Zebranie materiałów na taki film i sklejenie tego w całość zabiera sporo czasu. Jak wydaje mi się, że już jest zrobione to jednak coś innego mi nie pasuje, a po jakimś czasie z finałowego efektu nie jestem i tak w 100% zadowolona (ahh ten perfekcjonizm). Niektóre wideo są nawet z sierpnia ponieważ koncept połączenia ich z innymi filmami z podróży, które już widzieliście mi nie odpowiadał. :) Dlatego też usprawiedliwiam się trochę dlaczego za dużo tam nie opowiadam gdzie, co i jak. ALE! Nie bój nic bo dla ciekawskich lub zapominalskich załączyłam poniżej linki do postów, które odpowiadają miejscom na vlogu. 
//
Another travel vlog from Australia will take you to places I wrote about on my blog some time ago. Collecting materials for such a film and editing it takes a lot of time. When I think that it's already done, something else doesn't suit me, and after some time I'm not 100% satisfied even with the final effect (ahh this perfectionism). Some videos are even from August because the concept of combining them with other travel videos you've already seen didn't suit me. :) That's why I'm justifying myself a little why I don't say there too much where, what and how. BUT don't be afraid because for the curious or forgotten I've attached links below to posts that correspond to places on the vlog.
Z bardziej technicznej strony, jest to też pierwszy vlog podróżniczy, w którym (w jednych z tych miejsc) użyłam mojego stabilizatora i... cóż to za efekty! Mówię tutaj o części w Mount Mulligan. Chcecie widzieć więcej takich lekko sunących ujęć? Nie ma sprawy. Będzie ich z każdym vlogiem więcej. Dajcie też znać w komentarzach czy widzicie znaczącą różnice i czy według Was wygląda to już jak pełen profesjonalizm. :)
//
On a more technical side, this is also the first travel vlog in which (in one of these places) I used my stabilizer and. . . . what an effect! I am talking here about parts in Mount Mulligan. Would you like to see more of these slightly gliding shots? No problem. There will be more of tchem in every vlog. Also let me know in the comments whether you see significant differences and whether you think it looks like a full professionalism. :)Więcej informacji i zdjęć na temat miejsc pokazanych we vlogu, wg kolejności:
 1. Góra Mount Turtle, której nazwa wzięła się ze skały na samym szczycie przypominającej - uwaga - żółwia. 
 2. Po raz kolejny pojawia się u mnie piękne, turystyczne miasto na północy Australii - Cairns. Tym razem bardziej w rozrywkowej odsłonie. 
 3. Oryginalne malowidła Aborygenów sprzed tysięcy lat na Bare Hill Rock
 4. Ruiny zapomnianego miasteczka pod górą Mulligan.
 5. Góry Yabi i Baldy z przecudnym widokiem na miasteczko Atherton. 
 6. Okolice Mareeba, czyli wodospad Barron Falls w sezonie mokrym.
//

More information and photos about the places shown in the vlog, by order:
 1. Mount Turtle which name derives from a rock at the very top that looks like… a turtle.
 2. Once again a beautiful tourist city in the north of Australia - Cairns. This time it's more its entertaining aspect. 
 3. Original paintings of Aboriginal people from thousands of years ago on Bare Hill Rock.
 4. Ruins of a forgotten town under the Mount Mulligan.
 5. The Yabi i Baldy mountain with a wonderful view of the town of Atherton.
 6. The surroundings of Mareeba like Barron Falls in the wet season. 0 Komentarze